Kurumsal Üyelik Verimli Tedarik Sistemi   Hakkımızda   Ana Sayfa


Kurumsal Sipariş


Değerli Müşterilerimiz,

Ramazan Bayramı süresince uygulanacak sevkiyat planlaması;

  • Cumartesi günü sevkiyat olan bölgelere 26.07.2014 tarihinde meyve sebze sevkiyatı yapılacaktır.

  • Bu tarihten sonra 30.07.2014 Çarşamba günü vereceğiniz meyve sebze siparişleri sevkiyat planı dahilinde 31.07.2014 Perşembe günü sevk edilecektir.

  • Depomuz Bayramın 1. Günü olan 28.07.2014 Pazartesi günü çalışmamaktadır. Bu nedenle ürün sevkiyatı yapılmayacaktır. Bugünden itibaren Arefe gününe kadar sevkiyat günlerinize göre kategori ayrımı yapılmadan mağazalarınıza ürün sevkiyatı yapılacaktır.

  • Sıcak satış ürünlerinden Beytav firmasının Bayramdan önce son sevkiyatı 26.07.2014 Cumartesi günü, Bayramdan sonra ise ilk sevkiyatı 31.07.2014 Perşembe günü olacaktır. Tavuk ürünlerinde yok satmamanız için firma plasiyerleri ile görüşmenizi rica ederiz.

Teda Global ailesi olarak Ramazan Bayramınızı kutlar, bol kazançlar dileriz.

Çaylar, Katı-Sıvı yağlar, Şekerler ve benzeri kategorilerde yer alan ürünlerin fiyatlarında tarafımızdan kaynaklanmayan ani fiyat geçişlerinde; üreticiler, bekleyen siparişlerimize fiyat zammını uygulayabilmektedir. Bu durumlarda bekleyen müşteri siparişleri iptal edilecektir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sebze ve Meyve kategorimizde halden alım yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle satış şartlarımızda da haldeki kurallar geçerlidir. Rehinli kasalarda net kilo üzerinden işlem yapılmaktadır. Rehinsiz kasalarda brüt kilo (rehinsiz kasanın kilosu ürüne dahil edilerek) üzerinden işlem yapılmaktadır.
OTS (Otomatik Sipariş Sistemi) uygulamamızın kullanıma geçmesiyle birlikte meyve sebze kategorisinde iade garantisi kalkacaktır. Problemli meyve sebze ürünlerini araç teslim anında kontrol ederek teslim almamanız gerekmektedir.
Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken dikkatli bir şekilde kontrol etmenizi önemle rica ederiz.
Kullanıcı Kodu
Şifre
Şifremi Unuttum?
Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Copyright © 2013 Teda Global A.Ş.